МВР

ОД Разград

 

Директорите на полицията в Разград през годините

Кольо Петков Узунов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.02.1959 г. до 08.04.1963 г.

 

Иван Пенчев Иванов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.05.1963 г. до 01.08.1965 г.

 

Константин Христов Стоянов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.08.1965 г. до 01.02.1966 г.

 

Иван Ангелов Иванов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 03.02.1966 г. до 11.04.1969 г.

 

Михаил Иванов Михайлов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 11.04.1969 г. до 01.06.1979 г.

 

Никола Дамянов Иванов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.06.1979 г. до 01.08.1986 г.

 

Христо Григоров Колев

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.08.1986 г. до 01.02.1989 г.

 

Йордан Димитров Касабов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.02.1989 г. до 01.01.1990 г.

 

Веско Илиев Иванов

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.04.1990 г. до 01.07.1991 г.

 

Петър Петков Петров

Началник на окръжно управление на МВР-Разград от 01.07.1991 г. до 01.01.1992 г.

 

Станко Бонев Димитров

ВрИД Директор на РДВР-Разград от 07.01.1992 г. до 14.02.1992 г.

 

Атанас Петров Атанасов

Директор на РДВР-Разград от 14.02.1992 г. до 11.10.1995 г.

 

Цаню Стефанов Цанев

ВрИД Директор на РДВР-Разград от 11.10.1995 г. до 15.11.1995 г.

 

Тоню Златев Тончев

Директор на РДВР-Разград от 15.11.1995 г. до 27.02.1997 г.

 

Боян Бончев Николов

Директор на РДВР-Разград от 01.03.1997 г. до 27.04.1998 г.

 

Радослав Колев Иванов

Директор на РДВР-Разград от 19.05.1998 г. до 20.05.2005 г.

 

Кръстю Илиев Сотиров

Директор на РДВР-Разград от 20.05.2005 г. до 31.08.2009 г.