МВР

Пътна полиция

 

Списък на районните управления на МВР в страната, в които е възможно да се подават документи за подмяна на СУМПС поради изтичане срока на валидност, в съответствие с чл. 33, ал. 2 от ПИБЛД

 

ОДМВР

 

АДРЕС

 

РАБОТНО ВРЕМЕ

 

БЛАГОЕВГРАД

 

За всички РУ през периода от 08.07 до 30.08.2019 год. раб. време e удължено от 08.00 до 12.00 и от 13.00 до 18.00 часа.

РУ – РАЗЛОГ

гр. Разлог, ул. „ Братя Каназиреви“ № 3

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – БАНСКО

гр. Банско, ул.„ Глазне“ № 39 А

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

гр. Гоце Делчев, ул.„Отец Паисий“ № 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- ПЕТРИЧ

гр. Петрич, ул.„Александър Стамболийски“ № 21

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- САНДАНСКИ

Гр.Сандански, ул. „Малешевска“ № 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

БУРГАС

 

 

РУ 01 БУРГАС

гр. Бургас, ул. „Георги Кирков" № 15

8.30-17.30

РУ 05 БУРГАС

гр. Бургас, ж.к. „Лазур", ул. „Перущица" № 63

8.30-17.30

РУ - АЙТОС

гр. Айтос, ул. „Свобода" № 13

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- КАМЕНО

гр. Камено, ул.„ Георги Кондолов " № 10

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - КАРНОБАТ

гр. Карнобат, ул.„Алекси Нейчев" № 10

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - МАЛКО ТЪРНОВО

гр. М.Търново, ул. „Малко Търновска комуна" № 5

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - НЕСЕБЪР

гр. Несебър кв. „Чайка" № 7

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ПОМОРИЕ

гр. Поморие, ул. „Княз Борис I" № 98

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ПРИМОРСКО

гр. Приморско, ул. „Странджа" № 16

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - РУЕН

с. Руен, ул. „Изгрев" № 9

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - СОЗОПОЛ

гр. Созопол, ул. „Пирин" № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - СРЕДЕЦ

гр. Средец, ул. „Лиляна Димитрова" № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - СУНГУРЛАРЕ

гр.Сунгурларе , ул. „Хр.Ботев" № 30

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ЦАРЕВО

гр.Царево, ул.„Хан Аспарух" № 66

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ВАРНА

 

 

01 РУ ВАРНА

гр. Варна, ул. „Парижка комуна“ № 30

8.30-12.00 и 13.00-17.30

02 РУ ВАРНА

гр. Варна, ул. „Брегалница“ № 1, ет.2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

03 РУ ВАРНА

гр. Варна, бул. „Янош Хунияди“ № 5

8.30-12.00 и 13.00-17.30

04 РУ ВАРНА

гр. Варна, ул. „Средец“ № 63

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - АКСАКОВО

гр. Аксаково, ул. „Георги Петлешев“ № 64а

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ДЕВНЯ

гр. Девня, ул. „Базилика“ № 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ПРОВАДИЯ

гр. Провадия , ул. „Юрий Венелин“ № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

 

 

РУ- ГОРНА ОРЯХОВИЦА

гр. Горна Оряховица, ул. „Отец Паисий” № 23

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - СВИЩОВ

гр. Свищов, ул. „Ал. Константинов” № 5

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ЕЛЕНА

гр. Елена, ул. Ил. Макариополски” № 40

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ПАВЛИКЕНИ

гр. Павликени, ул. „ Панайот Венков” № 4

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

гр. Полски Тръмбеш, ул. „Търговска” № 77

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - СТРАЖИЦА

гр. Стражица, ул. „ Дончо Узунов” № 12

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ВИДИН

 

 

РУ - БЕЛОГРАДЧИК

гр. Белоградчик, ул. „Възраждане“ № 3

8.30 - 17.30

РУ - КУЛА

гр. Кула, ул. „Възраждане“ № 36

8.30 - 17.30

ВРАЦА

 

 

РУ – МЕЗДРА

гр. Мездра, ул. „Христо Ботев“ № 22

8.30 - 16.30

РУ – РОМАН

гр. Роман, ул. „Петко Р. Славейков“ № 2

8.30 - 16.30

РУ – БЯЛА СЛАТИНА

гр. Бяла Слатина, ул.„Гимназиална“ № 1

8.30 - 16.30

РУ – ОРЯХОВО

гр. Оряхово, ул. „Алея на мира“ № 2

8.30 - 16.30

РУ – КОЗЛОДУЙ

гр. Козлодуй, ул.„Освободител“ № 48А

8.30 - 16.30

ГАБРОВО

 

 

РУ - СЕВЛИЕВО

гр. Севлиево, ул. „Стефан Пешев“ № 4

 

8.30 - 17.30

РУ - ДРЯНОВО

гр. Дряново, ул. „Стефан Стамболов“ № 25

8.30 - 17.30

РУ - ТРЯВНА

гр. Трявна, ул. „Пенчо Николов Райков“ № 15

8.30 - 17.30

КЪРДЖАЛИ

 

 

РУ-ДЖЕБЕЛ

гр. Джебел, ул. „Антарктида“ №1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-КИРКОВО

гр. Кирково, ул. „Димитър Благоев“ №34

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-МОМЧИЛГРАД

гр. Момчилград, ул. „Гюмюрджинска“ №15

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-КРУМОВГРАД

гр. Крумовград, пл.„България“ №19

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-АРДИНО

гр. Ардино, ул.„Бор“ №2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

КЮСТЕНДИЛ

 

 

РУ-ДУПНИЦА

гр. Дупница, ул. „Бисеров“ № 2

8.30 - 17.30

РУ-БОБОВ ДОЛ

гр. Бобов дол, ул. „Васил Коларов“ № 9,

8.30 - 17.30

РУ-РИЛА

гр. Рила, ул. „Юрий Гагарин“ № 2

8.30 - 17.30

ЛОВЕЧ

 

 

РУ- ТРОЯН

гр. Троян, ул.„Захари Стоянов“ № 4

8.30 - 17.30

РУ- ТЕТЕВЕН

гр. Тетевен, ул.„Христо Ботев“ № 3

8.30 - 17.30

РУ- ЛУКОВИТ

гр. Луковит, ул.„Момчилец“ № 16

8.30-12.00 и 13.00-17.30

МОНТАНА

 

 

РУ- ЛОМ

гр. Лом, ул.„ Филип Тотю“ № 9

8.30 - 17.30

РУ- БЕРКОВИЦА

гр. Берковица, пл.„ Йордан Радичков“ № 13

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- ВЪРШЕЦ

гр. Вършец, ул.„ Ботуня“ № 17

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ПАЗАРДЖИК

 

 

РУ- ВЕЛИНГРАД

гр. Велинград, ул. „ Никола Вапцаров“ № 1

8.30 - 17.30

РУ- ПАНАГЮРИЩЕ

гр. Панагюрище, ул.„ Георги Бозаджиев“ № 26

8.30-12.30 и 13.30-17.00

РУ- ПЕЩЕРА

гр. Пещера, пл. „ д-р Петър Цикалов“ № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- СЕПТЕМВРИ

гр. Септември, ул.„ Любен Каравелов“ № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ПЕРНИК

 

 

РУ- РАДОМИР

гр. Радомир, ул. „Люлякова“ № 3

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ПЛЕВЕН

 

 

01 РУ - ПЛЕВЕН

гр.Плевен, ул.„Уйлям Гладстон“ № 7А

8.30 - 17.30

02 РУ - ПЛЕВЕН

гр. Плевен, ул.„Тетевен“ № 6

8.30 - 17.30

РУ - ЧЕРВЕН БРЯГ

 

гр.Червен бряг, ул..„Княз Борис I“ № 3

8.30 - 17.30

РУ - ЛЕВСКИ

гр. Левски, ул.„Хр.Ботев“ № 35

8.30 - 17.30

РУ – НИКОПОЛ

 

гр.Никопол, ул.„Васил Левски“ № 6

8.30 - 17.30

РУ – БЕЛЕНЕ

гр.Белене, ул.„България“ № 50

8.30 - 17.30

РУ – Д.ДЪБНИК

гр.Долни Дъбник, ул. „Христо Янчев“ № 53

8.30 - 17.30

РУ – Д.МИТРОПОЛИЯ

гр.Долна Митрополия, ул. „Трети март“ № 29

8.30 - 17.30

РУ – ГУЛЯНЦИ

гр.Гулянци,- ул. „Васил Левски“ № 28

8.30 - 17.30

РУ – ПОРДИМ

гр.Пордим,ул. „Иван Божинов“ № 3

8.30 - 17.30

РУ – КНЕЖА

гр.Кнежа, ул. „Димитър Бутански“ № 111

8.30 - 17.30

ПЛОВДИВ

 

 

01 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, бул. „Никола Вапцаров” 91

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

02 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, ул. „Волга” 70

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

03 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, ул.„Брезовска” 33

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

04 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, ул.„Мали Богдан” 3

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

05 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, ул.„Ванче Михайлов“ 2

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

06 РУ - ПЛОВДИВ

гр. Пловдив, ул.„Капина” 14

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-АСЕНОВГРАД

гр. Асеновград, пл.„Николай Хайтов“ 8

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-КАРЛОВО

гр. Карлово, ул.„Стамболийски” 1

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-ХИСАРЯ

гр. Хисаря, ул.„Васил Петрович” 10

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-СТАМБОЛИЙСКИ

гр. Стамболийски, ул.„Георги Раковски” 21

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-РАКОВСКИ

гр. Раковски, ул. „Христо Ботев” 41

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-ПЪРВОМАЙ

гр. Първомай, ул. „Зорница” 1А

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РУ-ТРУД

с. Труд , ул. „Никола Петков“ 14

08:30-10 / 10:20-12:00

13:00-15 / 15:20-17:30

РАЗГРАД

 

 

РУ – ИСПЕРИХ

гр. Исперих, ул. „Васил Левски“ № 93

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – КУБРАТ

гр. Кубрат, ул. „Иван Асен II“ № 6

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ЛОЗНИЦА

гр. Лозница, ул. „Васил Левски“ № 6

Всеки Четвъртък и Петък

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУСЕ

 

 

РУ – БЯЛА

 

гр. Бяла, пл.„Екзарх Йосиф I“ №5.

8.30-12.00 и 13.00-15.30

РУ – ДВЕ МОГИЛИ

 

гр. Две могили, ул. „Христо Ботев“ №2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ВЕТОВО

гр. Ветово, ул. „Трети март“ № 68.

8.30-12.00 и 13.00-17.00

РУ – СЛИВО ПОЛЕ

гр. Сливо поле, ул. „Панайот Волов“ №2.

8.30-12.00 и 13.00-16.30

СИЛИСТРА

 

 

РУ – ДУЛОВО

гр. Дулово, ул. „Васил Левски“ № 6

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ТУТРАКАН

гр. Тутракан, ул. „Трансмариска“ № 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

СЛИВЕН

 

 

РУ – НОВА ЗАГОРА

гр. Нова Загора, пл. „СВОБОДА“ № 12.

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ТВЪРДИЦА

гр. Твърдица, ул. „Княз Бориз“ № 72 А

8.30 - 16.00

РУ – КОТЕЛ

гр. Котел, ул. „Проф.Павлов“ № 38

8.30-12.00 и 13.00-17.30

СМОЛЯН

 

 

РУ – ДЕВИН

гр. Девин, ул. „Освобождение“ № 38

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ЗЛАТОГРАД

гр. Златоград, ул. „Стефан Стамболов“ № 7

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – МАДАН

гр. Мадан, ул. „Обединеие“ № 10

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ЧЕПЕЛАРЕ

гр. Чепеларе, ул. „Дичо Петров“ № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

СДВР

 

 

01 РУ - СДВР

гр. София, бул. „Шипченски проход“ № 67

08.30 – 17.15

02 РУ - СДВР

гр. София, бул. „Княз Борис І“ № 215

08.30 – 17.15

03 РУ - СДВР

гр. София, ул. „Индже войвода“ № 2

08.30 – 17.15

04 РУ - СДВР

гр. София, ул. „Крум Попов“ № 57

08.30 – 17.15

05 РУ - СДВР

гр. София, ул. „Марин Дринов“ № 4

08.30 – 17.15

06 РУ - СДВР

гр. София, бул. „Братя Бъкстон“ № 5

08.30 – 17.15

07 РУ - СДВР

гр. София, ул. „Свето Преображение“ № 1

08.30 – 17.15

08 РУ - СДВР

гр. София, ж.к. „Дружба“, бл.40, ет.3

08.30 – 17.15

09 РУ - СДВР

гр. София, ж.к. „Люлин“, бл.464, вх. В

08.30 – 17.15

ОДМВР СОФИЯ

 

 

РУ - БОТЕВГРАД

 

гр.Ботевград, ул.”Витоша”№3

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ - ГОДЕЧ

гр. Годеч, ул. „Мерудая” № 2;

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ЕЛИН ПЕЛИН

 

гр.Елин Пелин, пл. „Независимост”№ 11

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ЕТРОПОЛЕ

гр.Етрополе, бул. „Руски” №103

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ИХТИМАН

гр. Ихтиман, пл. „Съединение” № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – КОСТЕНЕЦ

гр.Костенец, ул. „Боровец” № 13 А

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – КОСТИНБРОД

гр. Костинброд, ул. „Славянска” № 68

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ПИРДОП

гр. Пирдоп, бул. „Цар Освободител” № 49

 

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – ПРАВЕЦ

гр.Правец, ул. „Драган Йотов”, №2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – САМОКОВ

гр.Самоков, ул. „Професор Васил Захариев” № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – СВОГЕ

гр.Своге бул. „Искър”№29

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ – СЛИВНИЦА

гр. Сливница, ул. „Тодор Каблешков” № 4

8.30-12.00 и 13.00-17.30

СТАРА ЗАГОРА

 

 

01 РУ - СТАРА ЗАГОРА

гр. Стара Загора, ул. „Св. Княз Борис“ №89

8.30 - 17.30

02 РУ - СТАРА ЗАГОРА

гр. Стара Загора, ул. „Архитект Христо Димов“ №37

8.30 - 17.30

РУ – ЧИРПАН

гр. Чирпан, ул. „Отец Паисий“ №2

8.30 - 17.30

РУ – КАЗАНЛЪК

гр. Казанлък, ул. „Др. Стамболски“№2

8.30 - 17.30

РУ – РАДНЕВО

гр. Раднево, ул. „23-ти септември“№4

8.30 - 17.30

РУ – ГЪЛЪБОВО

гр. Гълъбово, ул. „Георги Бенковски“ 13А

08.30 – 17.15

ДОБРИЧ

 

 

РУ- АЛБЕНА

КК „ АЛБЕНА“

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ- БАЛЧИК

гр. Балчик, ул.„Иван Вазов“ № 5

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО

гр. Генерал Тошево, ул.„ Димитър Благоев“ № 6

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-КАВАРНА

гр. Каварна, ул. „Добротица“ № 38

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-ТЕРВЕЛ

гр. Тервел, ул.„ Цар Иван Асен ІІ“№ 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-ШАБЛА

гр. Шабла, ул. „Добруджа“ № 1

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ТЪРГОВИЩЕ

 

 

РУ-ПОПОВО

гр.Попово, ул. „Райко Даскалов“ № 18

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-ОМУРТАГ

гр.Омуртаг, ул. „Иван Вазов“ № 2

8.30-12.00 и 13.00-17.30

ХАСКОВО

 

 

РУ-ДИМИТРОВГРАД

гр. Димитровград, бул.„ Димитър Благоев“ № 10

8.30 - 17.30

РУ-ИВАЙЛОВГРАД

гр. Ивайловград, ул. „Георги Димитров“ № 43

8.30 - 17.30

РУ-СВИЛЕНГРАД

гр. Свиленград, ул. „Крайречна“№ 2

8.30 - 17.30

РУ-ТОПОЛОВГРАД

гр. Тополовград, ул. „Младежка“ № 2

8.30 - 17.30

РУ-ХАРМАНЛИ

гр. Харманли, пл. „Възраждане“ № 15

8.30 - 17.30

ШУМЕН

 

 

РУ-ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ

гр. Велики Преслав, ул.„Борис Спиров“ № 18

8.30 - 17.30

РУ-НОВИ ПАЗАР

гр. Нови пазар, ул.„Плиска“ № 1

8.30 - 17.30

РУ-КАОЛИНОВО

гр. Каолиново, пл. „Украйна“ № 3

8.30 - 17.30

ЯМБОЛ

 

 

РУ-ЕЛХОВО

гр.Елхово, ул. „Цар Калоян“ №15

8.30-12.00 и 13.00-17.30

РУ-СТРАЛДЖА

гр.Стралджа, ул. „П.Яворов“ №53

8.30-12.00 и 13.00-17.30